خط مشـی کیـفیـت و گواهینامه‌ها

شرکت پرسال با بیش از 20 سال تجربه در تجارت بین‌المللی، بر آن است تا با توان‌افزایی مداوم سرمایهٔ انسانی و جذب افراد شایسته و کارآمد، سهم خود را در تجارت، فرآوری و لجستیک انواع فرآورده‌های سلولزی و کاغذ، پتروشیمی، مشتقات نفتی و مواد معدنی، مواد خوراکی و سوخت افزایش دهد.

شرکت پرسال بر این باور است که اجرای مأموریت فوق، با تفکر سیستمی، حفظ کرامت انسانی، وجود انصاف، صداقت و انضباط کاری، پایبندی به قوانین و مقرّرات ملّی و بین‌المللی، تخصص محوری و دانش‌محوری، شایسته‌سالاری، همدلی، پشتکار، بهبود مستمر، خلاقیت و نوآوری و مدیریت مشارکتی امکان‌پذیر خواهد بود؛ لذا این شرکت در جهت بهبود مداوم خدمات و نیز افزایش رضایتمندی تمامی ذی‌نفعان، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2015  نموده است.

شرکت پرسال قصد دارد باتکیه‌بر مزیت‌های رقابتی خویش از قبیل وجود کارکنان خلّاق و کارآمد، دانش علمی، ارزش­های انسانی و سایر دارایی‌های مشهود و نامشهود، در سال 2020 میلادی، به‌اندازه دوبرابر نرخ رشد اقتصادی ایران رشد نموده و از یک شرکت تجاری صرف، به یک شرکت صاحب‌نام در حوزهٔ فرآوری و لجستیک تبدیل گردد.

شرکت پرسال برای نیل به چشم‌انداز موردنظر، رئوس زیر را سرلوحهٔ برنامه‌های خود قرار داده است:

 1. افزایش هماهنگ و پایدار میزان درآمد و سود شرکت همراه با افزایش میزان رضایت تمامی ذی‌نفعان
 2. توسعهٔ تجارت خارجی، به‌عنوان کلید توسعهٔ اقتصادی و ارتباطات بین‌المللی کشور
 3. یکپارچه‌سازی فرایندها در جهت میان دست و بالادست با سرمایه‌گذاری بر روی ماشین‌آلات، دانش و فناوری
 4. تقویت سرمایهٔ انسانی از طریق آموزش کارکنان و جذب نیروهای شایسته و کارآمد
 5. ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی متناسب با فعالیت‌های اقتصادی سازمان

در این راستا و با هدف تحقق موارد فوق، مدیریت شرکت خود را متعهد می‌داند همگام با ترویج فرهنگ کار گروهی ضمن تعیین اهداف و بهره‌گیری از مشارکت همهٔ کارکنان در امر توسعه و بهبود کیفیت خدمات، با تشکیل جلسات بازنگری مدیریت، از اثربخشی سیستم و عملکرد فرایندها و بهبود مستمر آن­ها مطلع گردد و در جهت تعالی آن، همّت گمارد. همچنین متعهد می‌گردد خود و تمامی کارکنان، ضمن درک و رعایت نیازمندی‌های کارفرما و الزامات قانونی مربوطه، نسبت به رعایت کیفیت در انجام امور محوّله در حیطهٔ عملکرد خود کوشا و مسئولانه عمل نمایند. به‌منظور حفظ تداوم و تناسب رئوس خط‌مشی و حصول اطمینان از انجام اثربخش فعالیت‌ها در جهت دستیابی به آن­ها، مدیریت شرکت در موارد مقتضی اقدام به بازنگری آن می‌نماید.

گواهینامه‌ها

 •  ایزو 9001؛ ویرایش 2015
 •  ایزو 10002؛ ویرایش 2014
 •  کسب رتبه 332 بین 500 شرکت برتر ایران در سال مالی 1396 از نظر شاخص فروش
 •  کسب گواهینامه رتبه زرین از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
 •  کسب جایزه ملی بهره‌وری
 •  عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت و گاز و پتروشیمی ایران
 •  عضو هیئت‌مدیره انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی ایران
 •  عضو هیئت‌مدیره انجمن تولیدکنندگان صادرکنندگان سنگ‌آهن ایران
 •  عضو هیئت مؤسس و سهام‌دار صندوق توسعه صادرات فرآورده‌های نفتی ایران