اقدام شرکت پرسال در راستای مسئولیت اجتماعی خود: توزیع بیش از هزار بسته بهداشتی بین گروه های آسیب پذیر

به گزارش روابط عمومی شرکت پرسال، این شرکت همسو با کمپین نفس برای مقابله با ویروس کووید-19 اقدام به توزیع ماسک و لوازم بهداشتی در میان گروه‌های آسیب‌پذیر نموده است.

با شیوع ویروس کرونا در ایران، دسترسی به ماسک و لوازم بهداشتی برای بسیاری از شهروندان دشوار شده است. در این میان هموطنان ما در مناطق آسیب‌پذیر بیش از سایرین با کمبودهای موجود دست و پنجه نرم می‌کنند. به همین دلیل شرکت پرسال در راستای مسئولیت اجتماعی خود و همگام با کمپین نفس، پویش فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشورمان، برای کمک به همشهریان بیش از هزار بسته بهداشتی شامل ماسک و مایع ضدعفونی کننده در میان انجمن‌ حمایت از کودکان کار، انجمن آوای ماندگار، خانه توانمندسازی دایان، خانه خورشید، خیریه پویش، انجمن سرزمین من و کمپ ترک اعتیاد زنان بهبودگستران و گرمخانه‌های تهران توزیع نموده‌است. امید است با کوشش فعالان اقتصادی و همراهی مردم کشورمان بر این تهدید نیز فایق آییم و با امید و آرزو به پیشواز بهار برویم.

توزیع بسته‌های بهداشتی توسط پرسال در روستاهای تحت فعالیت، همسو با کمپین نفس

به گزارش روابط عمومی پرسال، با توجه به شیوع ویروس کووید-19 در کشور، هولدینگ پرسال همسو با «کمپین نفس» اقدام به توزیع بیش از هزار ماسک و مواد شوینده در مناطق روستایی تحت فعالیت خود نموده است.
گزارش‌ها حاکی از آنند که تاکنون ۳۴ بیمار مبتلا به کرونا در سیستان و بلوچستان ثبت شده‌اند و با توجه به قرارگیری این استان در میان استان‌های محروم کشور، نیاز به مراقبت‌های بهداشتی در این منطقه به شدت احساس می‌شود. در همین راستا شرکت پرسال در بزمان ایرانشهر واقع در استان سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت معدنی است، در راستای مسئولیت اجتماعی خود و همگام با «کمپین نفس؛ پویش فعالین اقتصادی بخش خصوصی»، اقدام به توزیع بیش از هزار ماسک و مواد شوینده در روستاهای تحت فعالیت بخصوص مکسان، دره آهو، تنهک و تعدادی از روستاهای عشایری نموده ‌است.
در پی بحران همه‌گیر ویروس کووید-19 در نقاط مختلف جهان، شیوع این ویروس در ایران به صورت رسمی در تاریخ 29 بهمن 1398 تایید شد. پس از تایید شیوع کرونا در ایران، نهادهای خیریه، ان‌جی‌او‌ها و فعالین اقتصادی به صور مختلف شروع به کمک به شهروندان کرده‌اند. در این میان «کمپین نفس» نیز پویش خودجوش فعالین اقتصادی بخش خصوصی است که برای کمک به هموطنان در شرایط بحرانی کنونی فعالیت می‌کند. شرکت پرسال نیز در همین راستا با همکاری کمپین نفس اقدام به توزیع بسته‌های بهداشتی در میان اقشار آسیب دیده کرده است تا شاید بتواند دلگرمی باشد برای هموطنان خود در این روزهای سخت.