برخی از فرآورده‌های سلولزی ارائه شده در پرسال

 

فرآورده‌های سلولزی پرسال

چوب نراد روسی

چوب نراد یکی از انواع چوب روسی و از پرمصرف‌ترین محصولات، در صنعت چوب کشورمان است. نراد روسی بیشتر در الوارهای 6 متری و در ضخامت‌های 25 میلی‌متر تا 70 میلی‌متر و عرض 15 سانتی‌متر تا 20 سانتی‌متر و به صورت مرطوب و یا خشک کن رفته ارائه می‌شود. از مزیت‌های اصلی این چوب می‌توان به قیمت پایین و نرم بودن آن اشاره کرد که البته  به دلیل نرم بودن  نیز می‌توان راحت‌تر با آن کار کرد.

چوب یولکا

درخت یولکا از جمله درختان سوزنی برگ است و رشد سریعی دارد و حتی ممکن است طی 8 سال قطر این درخت به 10 برابر نیز برسد. چوب یولکا رنگ روشن سفید متمایل به زرد دارد و شکل ظاهری این چوب دارای گره‌های کم، ناهماهنگ و فندقی شکل در بافت چوب است، این چوب‌ها جنس نرم و بافت یکدستی دارند که به راحتی قابل شکل‌دهی و طرح دهی هستند. 

چوب ساسنا

چوب ساسنا از درختان کاج روسی تهیه می‌شود و به دلیل استحکام بالای بافت چوب کاج‌های روسی، از گزند آفت و حشرات در امان هستند. این چوب از جمله چوب‌های با دوام و دارای عمر طولانی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و به دلیل جنس نرم آن به راحتی قابلیت طرح‌دهی دارد.

چوب روسی

در بازار چوب ایران به صورت کلی به هر چوب سفید رنگی که از کشور روسیه وارد می‌شود را چوب روسی می‌نامند. اما اگر بخواهیم به صورت حرفه‌ای به این صنعت نگاه کنیم می‌توان گفت که چوب های روسی دارای گونه های مختلفی هستند اما به دلیل اینکه در سال‌های اخیر بیشتر گونه‌ی درخت کاج وارد می‌شد، فعالان این صنعت به گونه ی درخت کاج، چوب روسی می‌گفتند. ولی در واقع چوب روسی وارداتی شامل گونه هایی از جمله نراد، نوئل، کاج، یولکا و ساسنا و… است.

واردات فرآورده‌های سلولزی

شرکت پرسال با هدف رفع نیاز صنایع سلولزی کشور، به صورت مستقیم واردات انواع فرآورده‌های سلولزی را برعهده دارد. ما در حال حاضر با واردات مستقیم چوب روسی سعی در رفع نیاز صنایع وابسته به چوب و حفظ منابع طبیعی کشور عزیزمان ایران داشته ایم.

چنانچه در این بخش علاقمند به کار تخصصی، معرفی تکنولوژی، پیمانکاری بسته‌بندی یا حمل هستید با آدرس ایمیل: Import@persolco.com یا شماره تلفن: ۲۶۲۰۸۳۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)