درباره پرسال

گروه شرکت‌های پرسال، در سال ۱۳۷۵ توسط پدرام سلطانی تأسیس شد. از آن زمان تاکنون شرکت پرسال با بهره‌گیری از توان و تجربه مدیرانی کارآمد و همکارانی متخصص و کارآزموده از یک سو و تکیه بر رویکردهای علمی و عملی سرامد در شیوه‌های نوین تجارت جهانی از سوی دیگر، این افتخار را داشته که از رشد و توسعه قابل ملاحظه‌ای برخوردار شود. حوزه فعاليت اوليه شرکت پرسال، صادرات فرآورده‌های نفتی و پتروشيمي بوده است؛ پرسال در حال حاضر علاوه بر حوزه اولیه کاری خود در زمینه‌های دیگری همچون تجارت فرآورده‌های چوب و کاغذ ، و محصولات کشاورزی و همچنین عمليات اکتشاف و بهره‌برداری از معادن فعال است.پرسال همچنین با توجه به تجارب انباشته خود در زمینه‌های یاد شده، از سال ۲۰۱۷ به فعالیت­های استارتاپی وارد شده و این بخش از فعالیت را مانند سایر فعالیت‌­های خود هم در داخل کشور و هم در زیست­‌بوم استارت­اپی سایر کشورها توسعه می‌دهد. در این راستا شرکت پرسال در بخش شتاب‌­دهی و سرمایه‌­گذاری از شرکت‌­های انگشت­‌شمار کاملا خصوصی در ایران است.

ماموریت پرسال

پرسال برآن است با توان‌افزایی مداوم سرمایه‌ی انسانی و جذب افراد شایسته و کارامد از یک سو و سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوآور از سوی دیگر، سودآوری خود را بر پایه توسعه انسانی و اجتماعی و حفظ محیط زیست استوار و تقویت نماید.

پرسال همچنین بر این باور است که اجرای مأموریت فوق، با رعایت اصولی همچون شفافیت، درستکاری، پایبندی به قوانین، شایسته‌سالاری، بهبود مستمر، و ایفای مسئولیت اجتماعی امکان‌پذیر خواهد بود.

چشم‌انداز پرسال

شرکت پرسال قصد دارد در پایان سال 1403 (2024 میلادی) تبدیل به هلدینگی از شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان در حوزه تجارت، معدن، کشاورزی، آب و محیط‌زیست با نگاه به افزایش بهره‌وری، نوآوری و فناوری در این بخش‌ها گردد.

منشور اخلاقی

بـرخـی ارزش‌هـای سـازمـانـی در شـرکـت پرسـال از ایـن قـرارند:

  •  ما در پرسال معتقدیم که همه انسانها شایسته احترام هستند و بر همین اساس، علاوه بر احترام به شخصیت خود، برخورد احترام‌آمیز با دیگران (همکاران، مشتریان، مراجعین) را احترام به خود می‌دانیم.
  •  در شرکت پرسال، صداقت جزئی جدایی‌ناپذیر از رفتار ما و خدمتمان صادقانه است. ما معتقدیم که صداقت، تنها محدود به راستگویی نبوده و پنهان نکردن هرگونه خطا یا اشتباه نیز بخش مهمی از فرهنگ صداقت شرکت پرسال است.
  •  معتقدیم ارائه خدمت به ذی‌نفعان شرکت (مشتریان، همکاران و سایرین) نه یک وظیفه، بلکه خصیصه ما است.
  •  ما سخت‌کوشی را شرط لازم موفقیت و ماندگاری خود و تلاش مجدانه را وجه تمایزمان با دیگران می‌دانیم.
  •  باور داریم که لبخند و چهره شاداب عامل هم‌افزایی و کسب انرژي مضاعف از محیط انسانی پیرامونمان است.
  •  ما شهروندان جهانی مسئول و متعهدی هستیم؛ متعهد به بهبود اجتماع پیرامونمان، توسعه کشورمان و حفظ سیاره زیبایمان.
keyboard_arrow_up